Taşımacılık sektöründe A'dan Z'ye tüm profesyonel hizmetlerimiz ile fark yaratıyoruz ve her türlü taşınma işlerinizde çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.
 

Teklif İsteyin - Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunun       Bizi Arayın - (0532) 541 83 83       Bizi Arayın - (0534) 733 69 04

İstanbul Antalya Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul’dan Antalya’ya Şehirler Arası Güvenle Nakliyat

 İstanbul Antalya Şehirler Arası Nakliyat

Hayatın getirdiği yenilikler arasında yaşanızı bir başka şehirde sürdürme gerekliliği olabilir. Türkiye’nin bir bölgesinden diğer bölgesine evinizi, eşyalarınızı taşımak zorunda kalabilirsiniz.  Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda ilk adımınız bir  evden eve nakliyat firması bulmaktır. Bunu da en güvenilir nakliyat firmasını seçerek yapacağınızı bilirsiniz.

Türkiye’nin evden eve taşımacılık sektöründe en sık uygulanan rotalarından biri olan İstanbul’dan Antalya’ya nakliyat sözüne ettiğimiz yeni hayatın ve ev taşımanın en iyi örneklerinden biridir.

Nakliyat sektörü hassasiyet ve güven isteyen bir sektördür. Cihan Trans Evden Eve Nakliyat olarak, bizler yaşamınızı kuşatan eşyalarınızı sizden teslim aldığımız gibi varış noktasına en ufak bir çizik ya da eksik olmaksızın teslim etmeyi taahüt ediyoruz.

İstanbul’dan Antalya’ya en güvenli ve en uygun fiyatlarla, hasarsız taşımacılık ilkelerini gözeterek  müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Karşılıklı görüşmelerimizden sonra belirlenecek İstanbul’dan Antalya’ya taşıma noktalar arasında sigorta ve taşımacılık sözleşmesi, geniş araç filosu, uzman eleman kadrosu ve titiz çalışma anlayışı ile hizmet sunuyoruz.

Sektörüne örnek olacak taşımacılık politikalarıyla ve başarılarla dolu taşımacılık deneyimleriyle daima müşteri memnuniyetini esas alan üstün hizmet yelpazemizde Türkiye’nin farklı noktalarında olduğu gibi İstanbul’dan Antalya’ya eşya taşımacılığında son derece iddialıyız.

Cihan Trans Evden Eve Nakliyat olarak en önem verdiğimiz konu, teslim aldığımız eşyaları kural ve sözleşmeye uyarak hasarsız ve zamanında teslim ederek müşteri memnuniyeti sağlamak, en önemli referans olan müşteri tavsiyelerini çoğaltmaktır.  Hem İstanbul’da hem de İstanbul’dan Türkiye’nin birçok noktasına olduğu gibi Antalya’ya taşımacılık alanında hizmet veren şirketimiz, müşterilerinden aldığı teşekkür ve tebessümleri yakasında birer onur madalyası olarak taşımaktadır.

Evden eve nakliyat sektöründe yıldızı parlayan Cihan Trans Evden Eve Nakliyat, İstanbul’dan Antalya’ya nakliyatta tercihinizi bizden yana kullananları; güleryüzlü çalışanlar, çağdaş ve teknolojik donanım, güvenli ulaşım ve hızlı teslim anlayışlarıyla yeni yaşamlarına maddi ve manevi olarak mutluluk ve huzurla adım atmalarını sağlıyor.  

İstanbul’dan Antalya’ya nakliyat yapan bir firma olarak, belirlenen eşya ve diğer ölçülerle sizin için en iyi fiyatı sunuyoruz. Bunun yanı sıra, parça eşya taşımacılığında diğer taşımacılık alanlarında olduğu gibi uzmanlaşmış çalışanlarımızla paketleme ve kolileme yapıyoruz. Daha sonra, İstanbul’dan Antalya’ya gerekli sayıda eleman ve uygun bir araçla istediğiniz gün ve saatte eşyanızın taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Parça eşya taşımada şehirler arası taşımanın yanı sıra eşya yerleştirme hizmeti de vermekteyiz.

Taşımacılıkta öncü kuruluşlar arasında yerini alan Cihan Trans Evden Eve Nakliyat, İstanbul’dan Antalya’ya yaptığı taşımacılık hizmetlerinden tam not alarak yoluna devam etmektedir. Türkiye’nin iki uç bölgesinde yer alan büyükşehirlerden İstanbul ve Antalya’ya taşımacılık yapmaktan duyduğumuz gurur, bugün bizi tercih eden müşterilerimizin yüzünde kendini gösteren mutlu tebessümlerle devam etmektedir. 

İstanbul’dan Antalya’ya nakliyat hizmetimizde Antalya’nın merkez noktalarının yanı sıra ilçelerine kadar ulaşan hizmet ağımız “evden eve taşımacılık” gibi kafalarda endişe oluşturan hassas bir alanda güvenli hizmet vermemizi sağlıyor. Sizi yormadan, zarara uğratmadan, verdiği sözleri zamanında ve en güvenli şekilde yerine getiren Cihan Trans Evden Eve Nakliyat,  bu nedenlerle İstanbul’dan Antalya’ya nakliyat denince ilk akla gelen isim oluyor.

Cihan Trans Evden Eve Nakliyat olarak, hizmetlerimizi müşterilerin talepleri doğrultusunda şekillendirmekteyiz. İstanbul’dan Antalya’ya nakliyat işlemlerimiz sigortalı olmakla birlikte fiyatlarımız en uygun şekilde belirlenir. Eşyalarınız İstanbul’un her noktasından talepleriniz doğrultusunda adresten alınır ve teslimat süresi içinde Antalya’da belirlenecek noktaya teslim edilir. İstanbul’dan Antalya’ya nakliyat talebiniz için en uygun araç hızlı ve güvenli bir şekilde adresinize ulaşacaktır.

HİZMETLERİMİZ DETAYLI HAKKINDA BİLGİ ALIN...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya görüş ve önerilerinizi bildirmek için müşteri hizmetlerimize 444 7 503 den ulaşabilirsiniz.


Cemalbey Cad. No:3 Maltepe/İSTANBUL

☎ 0532 541 83 83  ☎ 0534 733 69 04  ☎ 444 7 503  ☎ 0212 211 61 66  ☎ 0216 371 76 05

Whatsapp
Hemen Ara