Taşımacılık sektöründe A'dan Z'ye tüm profesyonel hizmetlerimiz ile fark yaratıyoruz ve her türlü taşınma işlerinizde çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.
 

Teklif İsteyin - Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunun          Bizi Hemen Arayın - (0532) 541 83 83

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat

İSTANBUL ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

İstanbul Şehir İçi Nakliyatta Cihan Trans’ı Tercih Edin...

Evden eve, ofisten ofise hem genel hem de parça eşya taşımacılığında İstanbul’un bütün semt ve ilçelerinde hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda İstanbul’dan Türkiye’nin tüm illerine şehirlerarası taşınmalarınızda da en güvenilir yol arkadaşınız olmaya hazırız.

Kendimize ait donanımlı araçlarımız ve asansörlü taşınma sistemlerimizle eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Paketleme hizmetimizle taşınma öncesi de yanınızdayız. Eşyalarınızı kendi eşyamız bilip hassasiyet ve titizlikle paketliyor ve taşınma sonrasında kolay yerleşebilmeniz için sizlere en düzenli taşınmayı sağlıyoruz.

 

Şehir İçi Taşımacılıkta Güvenin Adresi Cihan Trans Nakliyat

Taşınma pek çok kişinin stres kaynağı olan bir durumdur. Taşınacak insanlar kendilerini büyük bir yükün altında kalmış hissederler. İşte, bizim Cihan Trans olarak asli görevimiz bu yükü sizin omuzlarından alıp sırtlamaktır.

Taşınma konusunda kişiler bir yandan taşınmanın maliyetini düşünürken diğer yandan da eşyalarının güvenliği konusunda telaşlanırlar. Bu noktada en iyi yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz. Eşyalarınızı garantili olarak evden eve taşıyor ve bunun karşılığında size bütçenize en uygun ödeme planları ve avantajlı fiyatları sunuyoruz.

Siz de taşınmalarınızda Cihan Trans ayrıcalığını yaşamak isterseniz çağrı merkezimizi arayıp ücretsiz ekspertiz randevunuzu alabilirsiniz.

 

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları Cihan Trans Nakliyatta Çok Uygun

İstanbul nakliye piyasasında pek çok firmayı geride bırakıp kendinden güvenilir ve garantili olarak bahsettiren Cihan Trans’ta nakliye fiyatları çok uygun. Neden mi?

  • Çünkü bizim için ilk sırada müşteri memnuniyeti gelir,
  • Çünkü biz bu telaşlı gününüzde stresinize stres katmak istemeyiz, aksine bizim işimiz sizi rahatlatmaktır,
  • Çünkü biz pek çok ayrıntıya takılıp ekstra maliyetler çıkarmayız,
  • Çünkü biz ücretsiz ekspertiz hizmeti verip, taşınmanızın gerçek maliyetini önceden belirleriz,
  • Çünkü biz geçmişinde sorunsuz taşınmalar gerçekleştirmiş, bu işte uzmanlaşmış kurumsal ve sorumluluk sahibi bir nakliye şirketiyiz.

Fiyatlarımızı belirlerken her aşamada müşteriye bilgi verip neyin ne kadara mal olduğunu açıklar, müşterilerimizin tekliflerini değerlendiririz. Aynı zamanda uygun ödeme planlarımızla taşınma maliyetinin sizi endişelendirmesine de izin vermeyiz. Cihan Trans hem bütçenizin hem de eşyalarınızın en güvenilir dostu olmaktan gurur duyar.

 

Şehir İçi Nakliyatın En Hızlısı Cihan Trans’ta Nakliyatta

Taşınma işi fazlaca zaman alan ve evde karmaşa yaratan can sıkıcı bir işlemdir. Herkes taşınma işine giriştiğinde bir an önce bitsin, eşyalar yerleşsin ister. Taşınma aşamasında sizlere en hızlı taşımanın garantisini güvenle veriyoruz.

Çünkü Cihan Trans olarak biz bir an önce işimizi layıkıyla yerine getirmek için çabalayıp, müşterimizin yaşadığı karmaşayı en aza indirgeme taraftarıyız.

Kalifiye ve tecrübeli çalışanlarımızla monte ve demonte işlemleriniz, paketleme işleriniz ve tabi ki taşıma işlerinizi mümkün olan en kısa zamanda, en seri şekilde gerçekleştirip, eşyalarınızı olabildiğince düzenli olarak aktarıyoruz.

 

Cihan Trans Nakliyat Her Zaman Bir Telefon Kadar Yakınınızda

Cihan Trans olarak tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla İstanbul’un önde gelen nakliye firmalarından biri olmaya devam ediyoruz. Bu geniş nakliye piyasasında yaptığınız tüm araştırmalar sonucunda yine de bizi tercih edeceğinizden ise hiç şüphemiz yok.

Bizimle ve hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz çağrı merkezimize ulaşmanız ve ücretsiz ekspertiz randevunuzu oluşturmanız bizler için yeterli olacaktır.

 

Cihan Trans ile taşınmak artık çok kolay

HİZMETLERİMİZ DETAYLI HAKKINDA BİLGİ ALIN...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya görüş ve önerilerinizi bildirmek için müşteri hizmetlerimize 444 7 503 den ulaşabilirsiniz.


Cemalbey Cad. No:3 Maltepe/İSTANBUL

☎ 0532 541 83 83  ☎ 444 7 503  ☎ 0212 211 61 66  ☎ 0216 371 76 05

Whatsapp
Hemen Ara