İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliyat hakkında bilgiler

İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve taşımacılık denilince ilk akla gelen şehirler arası nakliyat rotalarından biri olan İstanbul İzmir arası nakliyat hizmetleri Cihan Trans Evden Eve Nakliyat bünyesinde güvenli ve zamanında teslim ile gerçekleştiriliyor.

Kurulduğu günden bugüne kadar İstanbul'un ilçe ve semtlerinden İzmir merkez ve ilçelerine şehirler arası nakliyat hizmeti sunan şirketimiz, kazandığı müşteri memnuniyetiyle en değerli referansların sahibi oldu.

İş ve yaşam göçü nedeniyle oldukça sık yapılan İstanbul İzmir arası nakliyat, arama motorlarında en  çok aranan ve hakkında bilgi sahibi olmak istenen rotayı oluşturuyor.

Kaliteli taşımadan ödün vermeyen firmaları tercih eden müşterilerin ortalama 8 saat süren evden eve eşya taşımacılığı hizmetinden yararlanırken ilk sıralarda aradığı özellikler arasında yardımsever çalışanlar, uzman ekipmanlar, uygun fıyat garantisi yer alıyor. Nakliyat sektöründe yıllardır profesyonel, yenilikçi ve atılımcı projelere imza atan İstanbul İzmir arası nakliyat firmaları tam da bu ihtiyacı karşılamak üzere hizmet veriyorlar. Tek bir aramayla tüm sorularınıza yanıt vermek üzere tasarlanan hizmet anlayışının yanında sizi yormadan ve maddi zarara uğratmadan eşya taşıma imkânı oluşturuluyor.

Müşteriler, İstanbul İzmir şehirler arası eşya taşımacılığı yapan ve garantili servis hizmeti veren firmalar sayesinde yeni yaşam alanlarına son derece güvenli bir şekilde yerleşiyorlar. İstanbul’dan İzmir’e gidecek olan normal ya da kırılacak eşya, iş makinası, koliler, paletli malzemeler, fabrikalardaki malzemeler, makina parçaları gibi geniş yelpazede ürünlerin taşıması en az maliyetle gerçekleştirilebiliyor. İstanbul İzmir arası nakliyat hizmeti veren firmalarla yapılacak sıkı ve net bir görüşmenin ardından belirlenecek detaylar için en az maliyet talebi, en doğru iletişim yolu olacaktır. Böylece, iki tarafın önceden açıkça belirttiği detaylar, İstanbul İzmir arası nakliyat sırasında karşılaşılabilecek kötü sürprizlere karşı hazırlıklı olmayı sağlayacaktır.

Tüm bunların yanı sıra İstanbul İzmir arası nakliyat hakkında bilinmesi gereken bilgiler arasında şunlar vardır: İstanbul İzmir arası taşımacılık hizmeti almak istendiğinde tam araç fazla gelebilir. Bu noktada sağlanan eşya taşımacılığı hizmetinde eşyaya göre araç tahsisi ve bunun müşteriye tebliği ön plana çıkmaktadır. Birçok müşterinin parça yükleri bir araya getirilerek şehirler arası transferi yapılmaktadır. Maliyetleri düşürmek için daha ekonomik olacak bu yol, müşteri tarafından kabul edilebilir ya da müşteri özel araç tahsisi isteyebilir. Bu, müşteri ve İstanbul İzmir nakliyat firması arasındaki görüşme çerçevesinde önceden ortaya konmalıdır.

Diğer taraftan İstanbul İzmir nakliyat firmaları ile ilgili bilgi edinmek isteyen müşterilerin sıkça sordukları sorular arasından bazılarını sizler için seçip yanıtlamaya çalıştık.

İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat firmasıyla anlaştığımda benim yükümlülüklerim nelerdir?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik açıdan maliyetleri düşürmek isteyen müşteriler, İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmeti veren firmayla pazarlık yaparak koşulları ve karşılıklı yükümlülükleri belirleyip buna uygun bir fiyat politikasından yararlanabilirler.

Taşınma sırasında İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat firmasına nasıl yardımcı olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce nakliyat kamyonu için park alanı bulmak ya da uygun park alanını oluşturmak konusunda yardımcı olunabilir. Şart olmamakla birlikte iyi bir hizmet için karşılıklı yardım ve anlayış her iki taraf adına rahatlık sağlayacaktır. Bunun yanı taşınacak yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırmakta fayda vardır. Diğer taraftan sizin için önemli ufak tefek eşyaları kendiniz toplayabilir, arzu ederseniz taşma şirketine bu şekilde teslim edebilirsiniz. Böylece zamandan da kazanmış olacaksınız.

HİZMETLERİMİZ DETAYLI HAKKINDA BİLGİ ALIN...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya görüş ve önerilerinizi bildirmek için müşteri hizmetlerimize 444 7 503 den ulaşabilirsiniz.


Cemalbey Cad. No:3 Maltepe/İSTANBUL

☎ 0532 541 83 83  ☎ 444 7 503  ☎ 0212 211 61 66  ☎ 0216 371 76 05

Whatsapp
Hemen Ara